ul. Jana Kazimierza 507, 05-126 Rembelszczyzna

Cotto d’Este jest włoską firmą założoną w 1993 roku, która specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości płytek podłogowych i ściennych. Stanowią one połączenie zaawansowanych technologii produkcji oraz walorów estetycznych. Jedną z kolekcji marki jest Kerlite Woodland. Założeniem jej twórców było oddanie atmosfery towarzyszącej podróżom po nieodkrytych terenach, w poszukiwaniu rzadkich, cennych gatunków drewna.

W skład serii Kerlite Woodland wchodzą płytki, które do złudzenia przypominają drewno dębowe oraz tekowe, z uwzględnieniem ich naturalnej kolorystyki oraz usłojenia. Dostępne są one w 2 rozmiarach: 20 x 120 centymetrów oraz 30 x 240 centymetrów. Ich grubość to 6,5 centymetra. Płytki oferowane są w 8 różnych odcieniach: Atlantic, Boreal, Tropical, Teak, Ebony, Arden, Walden oraz Grove.

Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy jasnych odcieni, jak i osoby gustujące w nieco ciemniejszych barwach. Płytki dostępne są w 2 wersjach wykończenia: Wild oraz Soft. Doskonale prezentować będą się one zarówno w salonie, kuchni czy łazience, jak i hotelowym lobby lub butiku.

Zobacz też

Kontakt z nami

W czym możemy pomóc?