ul. Jana Kazimierza 507, 05-126 Rembelszczyzna

Dom Ceramiche to włoska marka uznawana za jednego z najlepszych producentów płytek ceramicznych na świecie. Jej bogata oferta obejmuje kilkadziesiąt kolekcji. Jedną z nich jest Dom Ceramiche Logwood. Wchodzące w jej skład płytki stanowią wierną imitację drewna. Znaleźć można tu modele w 3 różnych rozmiarach: 25 x 150 centymetrów, 16,4 x 99,8 centymetra oraz 24,8 x 99,8 centymetra. Znacząco ułatwia to dopasowanie płytek do wielkości danego pomieszczenia oraz indywidualnych preferencji.

Na serię Logwood składają się produkty w 7 różnych odcieniach. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy jasnego, jak i nieco ciemniejszego drewna. Płytki Logwood mogą być montowane na podłodze oraz na ścianach. Mogą mieć one wykończenie klasyczne lub matowe.

Płytki Com Ceramiche Logwood znajdą zastosowanie w wielu różnych pomieszczeniach – od pokoju dziennego, przez kuchnię, aż po biuro. Przypadną one do gustu zwolennikom aranżacji zarówno nowoczesnych, jak i nieco bardziej klasycznych. Płytki zostały wykonane z wysokiej jakości gresu szkliwionego.

 

Zobacz też

Kontakt z nami

W czym możemy pomóc?