ul. Jana Kazimierza 507, 05-126 Rembelszczyzna

Kerasan to włoska firma, która specjalizuje się w produkcji ceramiki łazienkowej. Dostarcza umywalki, brodziki, ale także meble łazienkowe i akcesoria. Tworzy wyjątkowe kolekcje od ponad 50 lat. Zdobyła uznanie i podziw klientów na całym świecie, ponieważ dostarcza najwyższej jakości produkty.

Kerasan dostarcza meble łazienkowe do małych, jak i dużych łazienek, i to w różnych stylach, dlatego masz szansę znaleźć idealne produkty dla siebie. W kolekcji NoLita znajdziesz białe szafki z drewnianymi blatami, dostępne w różnych rozmiarach. Kolekcja Waldorf dostarcza meble łazienkowe łączące nowoczesny design z akcentami rokoko.

W ofercie mebli łazienkowych Kerasan znajdują się półki, szafki umywalkowe, jak i wiele innych rozwiązań do przechowywania. Wszystkie meble łazienkowe posiadają zabezpieczenia przed agresywnymi środkami chemicznymi stosowanymi w łazienkach, ale wykazują się także odpornością na wodę, parę wodną, ale także czyszczenie na mokro. Dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej, w różnych stylach.

Zobacz też

Kontakt z nami

W czym możemy pomóc?