ul. Jana Kazimierza 507, 05-126 Rembelszczyzna

Keros Ceramica to międzynarodowa firma, która nieustannie inwestuje w wysokiej jakości technologie usprawniające proces produkcji ceramiki. Marka ma ponad 40-letnie doświadczenie w branży, a produkcja odbywa się bez większych przestojów dzięki dwóm fabrykom: w Nules, Castello w Hiszpanii oraz w Rousse w Bułgarii. Z uwagi na znakomitą jakość, marka może liczyć na stałe grono wiernych klientów.

Ciekawą propozycją jest przede wszystkim kolekcja Barcelona, w której znajdują się dekoracyjne płytki ceramiczne w przyjemnych dla oka odcieniach kremu, szarości, beżach, czerni oraz innych przygaszonych kolorach. Płytki Keros Ceramica są bardzo wytrzymałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zabrudzenia oraz niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Sprawdzają się świetnie zarówno do układania na podłodze, jak i na ścianie. Możesz z powodzeniem wykorzystać je do dekoracji wnętrz prywatnych, ale także obiektów użyteczności publicznej.

Keros Ceramica chce uzyskać maksymalną satysfakcję swoich klientów, dlatego nie spoczywa na laurach i stale proponuje nowe, wyjątkowe kolekcje ceramiki.

Zobacz też

Kontakt z nami

W czym możemy pomóc?