ul. Jana Kazimierza 507, 05-126 Rembelszczyzna

Kerasan jest włoskim producentem armatury łazienkowej, którego pierwsza fabryka powstała w 1960 roku w Civita Castellana. Region ten słynie z ceramiki użytkowej, która eksportowana jest na całą Europę.

Asortyment marki Kerasan obejmuje między innymi 3 kolekcje baterii łazienkowych. Jedną z nich jest Retro. Stanowi ona unikalne połączenie wykończenia utrzymanego w stylu vintage oraz nowoczesnego wykonania. W serii tej znaleźć można dwuuchwytowe baterie umywalkowe, bidetowe oraz wannowo-prysznicowe w kolorach srebrnym oraz złotym, co ułatwia dopasowanie ich do aranżacji łazienki. Uzupełnieniem kolekcji są przyłącza podłogowe.

Asortyment marki Kerasan obejmuje również linię Artwork. Przypadnie ona do gustu wszystkim miłośnikom nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Poza bateriami, w serii tej znaleźć można także umywalki, pisuary oraz krzesła łazienkowe.

Ostatnią z serii baterii łazienkowych firmy Kerasan jest NoLita. Tym, co ją wyróżnia są proste kształty oraz srebrny, metaliczny połysk. Dostępne tu baterie to idealne rozwiązanie dla zwolenników ponadczasowej klasyki.

Zobacz też

Kontakt z nami

W czym możemy pomóc?