ul. Jana Kazimierza 507, 05-126 Rembelszczyzna

Atlas Concorde – kolekcja Boost Stone

Boost Stone to kolekcja płytek stworzona, aby zaoferować świat designu nowoczesny efekt kamienia. Zainspirowana skałami wapiennymi wydobywanymi z kamieniołomów w Pirenejach. Produkowane płytki występują w gamie neutralnych barw co pozwala tworzyć aranżacje z silnym współczesnym akcentem.

Powierzchnie z efektem kamienia oferują architektom i projektantom nieskończenie wiele kombinacji i całkowitą swobodę projektowania. Prosty wygląd płytek pozwala na zaprojektowanie podłogi, ściany domu, a także powierzchni handlowych i hotelowych – to stylistyczna harmonia i wysoka klasa.

Po bliższym przyjrzeniu się płytkom zauważyć można, że tekstura wzbogacona jest o detale odwzorowujące oryginalny kamień z ekstremalnym realizmem.

Kolekcja Boost Stone interpretuje ponadczasową osobowość kamienia za pomocą palety dziesięciu neutralnych kolorów ze świata betonu. Zakres odcieni od jasnych do ciemnych oraz zarówno w chłodnych, jak i ciepłych kolorach znakomicie domyka wszechstronność serii.

Kolekcję tworzą płytki o wymiarach:

  • 30cm x 60 cm
  • 60cm x 60cm
  • 60cm x 120cm
  • 120cm x 120cm
  • 120cm x 278cm

* płytki występują również w innych wymiarach (dekor, mozaika, zewnętrzne) – zobacz w KATALOGU

Powierzchnia: matowa lub teksturalna

Jeżeli jesteś zainteresowany płytkami z kolekcji Boost Stone od producenta Atlas Concorde – napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź salon.

Pobierz

Zobacz też

Kontakt z nami

W czym możemy pomóc?