ul. Jana Kazimierza 507, 05-126 Rembelszczyzna

Planujesz aranżację domu, mieszkania i nie możesz zdecydować się jak ma wyglądać łazienka, kuchnia lub salon? Nie przejmuj się – to problem Naszych klientów, z którym spotykamy się na co dzień.

Posiadamy w katalogu sprzedażowym ponad 500 kolekcji i mamy świadomość tego jak trudne są to decyzje. To wybór na długie lata i musi być dokonany rozsądnie.

Jesteś w dobrym miejscu! – dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży pomożemy Ci stworzyć to o czym właśnie marzysz. Doradzimy Ci jaki asortyment wybrać i dlaczego będzie to słuszna lub też nie koniecznie właściwa decyzja.

  1. Zacznij od obejrzenia kolekcji jakie mamy w ofercie w zakładce MARKI. Możesz również odwiedzić salon i na miejscu wszystko Ci wyjaśnimy.
  2. Prześlij nam rzut pomieszczenia/eń wraz z wymiarami i wskaż, które kolekcje szczególnie zapadły Ci w pamięci.
  3. Nasz specjalista odezwie się do Ciebie by zadać kilka pytań i opowiedzieć o programie.
  4. Zlecenie zostanie przekazane do doświadczonego projektanta w celu wykonania wizualizacji.

Koszt takiej wizualizacji to 1.000 zł brutto, ale uwaga!

Jeśli w terminie 14 dni od momentu przekazania przez projektanta wykazu materiałów dokonasz zakupu płytek w naszym salonie za min. 8.000 zł brutto to odliczymy wartość wizualizacji czyli 1.000 zł brutto od wartości Twoich zakupów!

Szczegółowy opis programu znajdziesz w załączonym regulaminie.

Inspiruj się kolekcjami w zakładce marki, a dla przykładu zobacz przykładową wizualizację luksusowej łazienki z wykorzystaniem asortymentu kolekcji VERSACE.

Kontakt z nami

W czym możemy pomóc?