ul. Jana Kazimierza 507, 05-126 Rembelszczyzna

Marka Versace jest bardzo dobrze znana na całym świecie dzięki projektantowi Gianniemu Versace. Zasłynął on jako wizjoner, nie bał się podejmowania kontrowersyjnych decyzji, które pomogły mu rozwinąć dom mody cieszący się niesłabnącą popularnością do dziś. Spod skrzydeł marki Versace wyszły także wyjątkowe kolekcje płytek włoskich, które na pewno warto wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o aranżacji wnętrza domu w luksusowym stylu.

Część osób pragnie urządzić swój dom przy użyciu ekskluzywnych, wysokiej jakości produktów, co do których jakości nie ma żadnych wątpliwości. Płytki włoskie Versace na pewno zaliczają się do tego grona.

Każdy z nas słyszał i mniej więcej kojarzy, kim był Versace. Obecnie jest to synonim luksusu, awangardy oraz wyjątkowego stylu. Nazwisko przełożyło się na prestiż produktów, które marka proponuje. Oprócz mody, firma inwestuje także w asortyment do wnętrz, w tym w płytki ceramiczne, które cieszą się niemałą popularnością ze względu na wyjątkowe wzornictwo.

Jeżeli planujesz stworzyć niepowtarzalny wystrój wnętrza, możesz śmiało postawić na bogato zdobione, dekoracyjne płytki Versace. W wielu kolekcjach pojawia się meduza, symbol domu mody Versace. Płytki ceramiczne są inspirowane wyjątkowym stylem Gianniego, który sam urządzał swoje domy i mieszkania, wprowadzał do nich kreatywność, bogactwo i luksus. Przepych towarzyszył mu na co dzień, i to właśnie widać w kolekcjach płytek ceramicznych, jakie są dostępne w naszej ofercie. Z ich pomocą stworzysz m.in. prawdziwy luksusowy pokój kąpielowy.

W ofercie dostępne są płytki cegiełki oraz ornamenty. Wzory i kolory nawiązujące do antycznego złota to prawdziwy klasyk, który jednak wyróżnia płytki Versace spośród propozycji od innych producentów. Urządzisz wnętrza, które będą prawdziwymi dziełami sztuki.

Włoskie płytki Versace odznaczają się wyjątkowym pięknem, doskonałą jakością oraz niezwykłą wytrzymałością. Poniżej przedstawiamy kilka kolekcji, z którymi warto się zapoznać.

Przepraszamy, brak wpisów spełniających podane kryteria.

Kontakt z nami

W czym możemy pomóc?