ul. Jana Kazimierza 507, 05-126 Rembelszczyzna

Atlas Concorde – kolekcja Blaze

Źródłem inspiracji do stworzenia BLAZE był oksydowany metal wypełniający przestrzenie o bogatej atmosferze i estetyczną perfekcją wzmocnioną przez typowy dla metali połysk.

Połyskujące refleksy i różnorodność ciepłych, niepowtarzalnych kolorów dzięki oksydacji stają się wyrazistymi narzędziami kreatywności projektantów, w dialogu z otaczającym środowiskiem i w harmonii z kontekstami od klasycznego po współczesny.

BLAZE przedstawia migawkę procesu utleniania u szczytu estetyki. Różne kolory i specyficzna struktura płytek kreują efekt opalizacji, który wraz z grą światła ukazuje nam niesamowity spektakl. To kolekcja o silnym wpływie wizualnym nawiązującym do stylów Urban Industrial, Raw Luxe i Rusty Chic.

BLAZE jest wizualnie tryskającym blaskiem typowym dla metali. Do szlifowania stosuje się dodatkową obróbkę powierzchni – na poziomie mikroskopijnym.

To perfekcja bez dwóch zdań. Aranżacje stworzone z płytek gresowych nie zmieniają się, pozostają stabilne w czasie, niepowtarzalne oraz stanowią idealną syntezę pomiędzy wyrafinowaniem, wydajnością i funkcjonalnością.

Kolekcję tworzą płytki o wymiarach:

  • 37,5cm x 75cm
  • 75cm x 75cm
  • 75cm x 150cm
  • 120cm x 120cm
  • 120cm x 278cm

* płytki występują również w innych wymiarach (dekor, mozaika, outdoor) – zobacz w KATALOGU

Powierzchnia: matowa/polerowana

Jeżeli jesteś zainteresowany płytkami z kolekcji Blaze od producenta Atlas Concorde – napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź salon.

Pobierz

Zobacz też

Kontakt z nami

W czym możemy pomóc?